Kurs języka angielskiego “Mów do mnie”

Nie masz czasu na uczestnictwo w regularnych zajęciach?

A może nie czujesz się na tyle pewnie, żeby mówić po angielsku

przez całą godzinę lekcji?

Chcesz skupić się na ćwiczeniu umiejętności mówienia

w czasie i miejscu w 100 % dogodnych dla Ciebie,

ale pod okiem osoby, która zna się na rzeczy

i poprawnie oceni co robisz dobrze, a co wymaga poprawy?

Jeśli tak, to zapraszam do udziału w kursie niesztampowym -“Mów do mnie”.


Jak to działa?
Najpierw wybierasz tematy/zagadnienia, który Cię interesują (zestawy pytań przesyłam na Twój adres mailowy do wglądu i akceptacji przed rozpoczęciem kursu). Potem zaczynamy wg następującego schematu – jedno pytanie, Twoja nagrana odpowiedź, moje komentarze i spostrzeżenia do pierwszej odpowiedzi, następnie Twoja poprawiona odpowiedź, tym razem sprawdzenie gratis, po czym otrzymujesz kolejne pytanie i powtarzamy kroki od początku.
Pytania otrzymujesz co drugi dzień (lub wyznaczasz częstotliwość dostosowaną do Twoich możliwości czasowych).

Jak nagrywać odpowiedzi?
Przy użyciu internetowego narzędzia Vocaroo lub innego podobnego (np. Rejestrator Głosu online).

Co to jest Vocaroo i czy to narzędzie jest trudne w obsłudze?
Vocaroo to bezpłatne narzędzie internetowe do nagrywania głosu przy użyciu mikrofonu, a prościej “dyktafon internetowy”. Aby z niego skorzystać nie ma potrzeby zakładania konta, podawania adresu mailowego ani wymyślania nowego hasła. Wszystko odbywa się w sieci i jest uproszczone do minimum. Jeśli nasz mikrofon (ten wbudowany w komputer albo będący częścią kamery internetowej) działa poprawnie to jedno kliknięcie dzieli nas od wykonania nagrania. Do gotowego nagrania tworzy się link, którym możemy z łatwością podzielić się z wybraną osobą, np. wklejając go do naszej wiadomości mailowej. Dodatkowo nasze nagranie możemy zapisać na komputerze m.in. w formacie mp3.

Ile kosztuje uczestnictwo w kursie?
Koszt sprawdzania pytań kalkuluję następująco: długość Twojego nagrania mnożę przez dwa w ten sposób otrzymując dodatkowe minuty, które spożytkuję na  opracowanie komentarza do odpowiedzi. Ponowne sprawdzenie Twojej odpowiedzi (z uwzględnionymi przez Ciebie poprawkami) wykonuję gratis w pierwszym, trzecim i piątym miesiącu naszej współpracy. Aby wziąć udział w kursie należy wykupić jeden z pakietów o wartości –
35 zł, 50 zł, 65 zł lub 80 zł (do wykorzystania w skali miesiąca).

Przykład:
Wykupiłe(a)ś pakiet za 50 zł, przeciętna długość przesłanego przez Ciebie nagrania to 2 minuty, więc ja potrzebuję 4 minut na wysłuchanie i przygotowanie komentarza. Przy założeniu, że przesyłasz do mnie nagrania 3 razy w tygodniu, na końcu miesiąca sprawdzę ok. 60 minut Twoich nagrań (wliczając w to analizę poprawek, która jest bezpłatna).

Jak się zgłosić?
Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, aby otrzymać dalsze informacje.
Jeśli wolisz zacząć od rozmowy, aby poznać mnie lepiej i porozmawiać o Twojej dotychczasowej styczności z językiem angielskim, napisz do mnie wiadomość na adres podany poniżej.

Wolisz wersję, w której zamiast nagrywania odpowiedzi na pytania, piszesz?
Jeśli tak, zapytaj mnie o kursy Pytaniomania lub Dziennik.

Jak możesz się ze mną skontaktować?
Napisz wiadomość na adres martacreatively@gmail.com albo nagraj wiadomość przy użyciu Vocaroo i prześlij do mnie link z nagraniem.

***

Pełna zawartość strony do wygodnego pobrania i czytania offline.

***