Plan nauki – „Słucham lepiej, więcej rozumiem”

Chcesz skutecznie rozwijać umiejętność słuchania

w języku angielskim?

Chcesz zacząć słuchać lepiej, więcej rozumieć

i czerpać ze swoich osiągnięć satysfakcję?

Chcesz wiedzieć,

co należy poprawić i jak zmienić, aby zrealizować swój cel?

Wiesz, że chcesz dokonać zmian,

ale nie wiesz jak się to tego zabrać?

Jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania są pozytywne, potrzebujesz konkretnego rozwiązania. Takie właśnie chcę przedstawić opracowując dla Ciebie:

INDYWIDUALNY PLAN NAUKI

Dzięki niemu poznasz materiały oraz narzędzia, które z powodzeniem wykorzystasz w samodzielnej pracy z językiem lub przy niewielkim udziale nauczyciela. Przejmiesz więc świadomie całkowitą kontrolę nad swoją nauką nie błądząc w gąszczu różności.

Twój zindywidualizowany szkielet pracy będzie opierał się przede wszystkim na bezpłatnych materiałach i narzędziach dostępnych w zasobach internetowych. Dowiesz się również jak z nich właściwie korzystać. Dodatkowo wskażę Ci ciekawe rozwiązania płatne poszerzające możliwości nauki tj. lektury uproszczone, słowniki czy programy komputerowe.

Opracowanie planu działania będzie wymagało od Ciebie dwóch rzeczy: 

  • po pierwsze – szczerego spojrzenia na swoje aktualne nawyki i przyzwyczajenia związane z nauką angielskiego – ze szczególnym naciskiem na słuchanie,
  • po drugie gotowości do zmian.

Ostateczna wersja planu i jego stopień skomplikowania będą dostosowane do Twoich możliwości czasowych oraz tempa pracy.

Po otrzymaniu gotowego planu działania zobowiążesz się do systematycznej pracy przez okres minimum miesiąca. Może być ona w pełni samodzielna (bez dodatkowych kosztów) lub pod okiem nauczyciela (wersja płatna).


Co obejmuje ułożenie indywidualnego planu działania?

PAKIET PODSTAWOWY to:

  • bezpłatne 30-minutowe „spotkanie rozpoznawcze” na platformie Appear lub Skype (zgłoszenia mogą być również mailowe lub w formie nagrania)
  • analiza Twojej sytuacji na podstawie odpowiedzi na pytania rozpoznawcze
  • opracowanie grafiku nauki zawierającego szczegółowe wytyczne co do materiałów oraz czasu, który powinien zostać poświęcony na naukę
  • przygotowanie wskazówek jak pracować z zaproponowanymi materiałami
  • stworzenie dziennika postępów (Learning Log) do monitorowania pracy własnej (współdzielimy dostęp do tego dokumentu lub platformy)
  • bezpłatna 30-minutowa konsultacja/podsumowanie po zakończeniu pierwszego m-ca pracy z planem – przy zapisie do programu do 15 października

Jaki jest koszt opracowania indywidualnego planu nauki?

170 złotych ( w pakiecie podstawowym) / Przy zgłoszeniu do końca października 2017 – 120 zł.

Ważne: Mój wkład pracy wyceniam na podstawie czasu, który przeciętnie poświęcam na przygotowanie pojedynczego planu po spotkaniu rozpoznawczym. Jeśli będzie on wymagał pracy dłuższej niż 2 godziny za każdą następną doliczam 50 zł.

Płatne dodatki (opcja ta nie jest obowiązkowa):

– 50 złotych za nadzór nad planem w pierwszym miesiącu jego wdrażania wraz z doraźną pomocą w sprawach technicznych (wskazówki dotyczące instalacji, obsługi wybranych programów lub aplikacji)


Podsumowując:

PAKIET WERSJA PODSTAWOWA – 170 zł

Przy zgłoszeniu do końca października 2017 – 120 zł.

PAKIET WERSJA PREMIUM “Z TRZYMANIEM RĘKI NA PULSIE” – 230 zł

Przy zgłoszeniu do końca października 2017 – 170 zł.


Jak można się zgłosić do programu?

Istnieje kilka sposobów na zgłoszenie. Wybierz najbardziej dogodny dla siebie:

1. wypełniając prostą ankietę zgłoszeniową

2. pisząc do mnie wiadomość na adres martacreatively@gmail.com (najlepiej z opracowanymi odpowiedziami na pytania rozpoznawcze, możesz je również przygotować na naszą rozmowę)

3. przesyłając na mój adres mailowy link do nagrania z odpowiedziami na pytania rozpoznawcze (najłatwiej wykonać je przy użyciu Vocaroo)


Gdzie znajdę pytania wstępne pomocne w trakcie „spotkania rozpoznawczego”?

Pytania do pobrania/podglądu znajdziesz tutaj.


Co zrobić jeśli mam dalsze pytania związane z programem?

Po prostu napisz do mnie wiadomość – martacreatively@gmail.com.


A co jeśli mój cel językowy jest inny?

Zapraszam serdecznie do rozmowy, jeśli potrzebujesz indywidualnego planu NAUKI, który pomoże Ci ją usprawnić.

***

Krótka metryczka, czyli kto stoi za tym projektem.

Nazywam się Marta Herzog, na co dzień jestem lektorem j.angielskiego (staż pracy – ponad 10 lat, specjalizacja – nauczanie osób dorosłych, pomysłowość – tej mi, mam nadzieję, nie brakuje).

Staram się walczyć z utartymi rozwiązaniami zarówno w uczeniu jak i nauczaniu, stąd też niezliczone mniejsze i większe projekty, które regularnie wymyślam i realizuję. Pomagam  osobom, które uczą się angielskiego (i którym naprawdę zależy na osiąganiu efektów) rozwiązywać ich problemy językowe wykorzystując wiedzę teoretyczną, praktyczną i techniczną.